Man With Dogs (man_with_dogs) wrote,
Man With Dogs
man_with_dogs

 • Mood:

Отряды карателей: как они убивают мирных жителей - по приказу начальства стрелять в кого угодно

Некоторые из них оказываются с нотебуком и хоть какой-то совестью, из-за чего можно узнать, что у них там происходит. Но таких меньшинство, а по большей части, как я понимаю, у них там трусы, тупари и бешеные свидомиты.
===
http://kenigtiger.livejournal.com/1498209.html
kenigtiger, 9.7.2014 16:53
Пока под фото- и телекамеры раздавали сосиски и хлеб...

...І що ці бабусі сепаратистки самі у всьому винні... А з рук інших гранати летіли у всі діри! Навіть у свинарник! При чому, у маленьке вікно свинарника не попали і граната попала у купу гною біля нього, обдрискавши оточуючих цим гноєм!...

И прочий местный колорит. Автор за этот пост, в котором было описано убийство мирного жителя, был побит начальством и посажен в КПЗ.

Дабы не дискредитировал Перемогу над бабусями-сепаратистками.
===
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=722948771096789&id=100001450182883
Олег Дуб, 5 июля 2014 в 10:06 · отредактировано

Участь батальйону "Донбас" у звільненні Миколаївки, про яке так багатозначно написав у себе Семен Семенченко, що "воно говорить само про себе" щодо батальйону?! Так от: я там йшов по лівому фланзі від першого наступаючого БТР і другим після нашого ведучого командира в напрямку Миколаївки і бачив все сам до дрібниць це "славне" звільнення! Краще б так Миколаївку не звільняли! Хлопців горе-командири, балаболи по життю, перед тим налякали і накрутили інформацією про те, що в Миколаївці мирних і наших громадян вже нема! Що там одні сепаратисти! Що ми повинні провести жорстку зачистку і кидати гранати у всі темні місця, і стріляти у все підозріле! Я два рази підходив до командира роти і говорив йому, що такі інструкції жовторотим воякам призведут до хаотичної стрілянини і вбивст невинних! Що треба дивитись і зважувати куди стріляти! На це він відповів мені, що якщо я хочу жити, то маю стріляти без оглядки! Що часу розбиратись, чи там дитина, чи бабуся - нема! І що ці бабусі сепаратистки самі у всьому винні!

І от почалося це "звільнення" з батальйоном "Донбас" попереду. Я йшов впевненим у своєму відділенні і думав, що йдучи попереду, ми не дамо статися біді! Однак параноя таки взяла своє. Почалася стрільба куди попало і у все, що рухається! Чуть не пристрілили в потилицю одного з мого відділення. І коли я почав кричати на цього "стрілка", то побачив, що він від страху зовсім не при собі! З правого флангу вийшов зі свого двору дідусь без нічого в руках і в нього над головою почало стріляти десь зо п'ять стрілців, а ще на таку "загрозу" дали наказ розвернути пушку БТР!

Після цього почався вже повний хаос, в якому загубився мій голос! Тільки моє відділення тримало зброю на запобіжниках і не витягувало гранат. А з рук інших гранати летіли у всі діри! Навіть у свинарник! При чому, у маленьке вікно свинарника не попали і граната попала у купу гною біля нього, обдрискавши оточуючих цим гноєм! Пристрілили собаку! Постріляли вікна, димоходи, двері, меблі і т.д. Йдучі за нами відділення міліції почали на нас кричати "Фашисти!" Хіба це село ще мало постраждало і без вас?! Зупиніться!"

Та де там! Ці параноїки обігнали наш взвод на лівому фланзі і почали цю "зачистку" перед нами на нашій ділянці! Один з-за кута так кинув гранату, що мало не підірвав свого ж! І тут сталася трагедія. Зі свого двору вийшов чоловік метрів за сто від цих горе-бійців! Без зброї! В спортивних штанях і майці! І ці параноїки вистрілили в нього! Тут я вже без прикриття кинувся крізь них до цього чоловіка, взявши з собою нашого медика. Ми підбігли до нього, а він вже бився в агонії! І тут істошна команда "назад" змусила нас відійти. Я підбіг до ротного і вже лютим криком домігся від нього, щоб моє відділення вернулось до того пораненого, щоб помогти йому. Та коли ми підбігли, він уже був мертвий.

А тоді почався відступ, бо вищестоячі командири, побачивши таку роботу батальйону "Донбас", дали наказ відступати! У звільненні Миколаївки наступного дня батальйон участі не брав! Убивця того чоловіка зараз ховається і не признається, бо при відступі я вже кричав на весь батальйон, що знайду його і відірву голову! Ну а командир роти прикриває свій зад зараз тим, що ніби-то цього чоловіка застрілили до нас і його труп там вже довго смердів!

Ви спитаєте, скільки вистрілів і гранат полетіло в наш бік з боку сепаратистів? Ні одного і ні одної! Їх там вже не було! От таке от "славне звільнення" Миколаївки вчинив батальйон "Донбас" з вини балаболів командирів і параноїків бійців! Хоча багато в ньому чудових людей, які зараз повні обурення! Поширюйте цей пост! Бо за це мають відповісти ці нікчеми! Я ж залишаюся тут і буду робити все можливе, щоб направити роту на війну з бандитами, а не параною!!!
===
Заметьте, что обсуждают подручные Семенченки, когда повалили ослушника Дуба - а не убить ли его, пока никто не видит. Т.е. убить они хотели СВОЕГО. Как они относятся к чужим - и представлять не надо - убили бы без обсуждений.
===
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=724287410962925&id=100001450182883
Олег Дуб, 7 июля в 23:46 · отредактировано
Всім привіт і допоможіть!

... Історія з моїм постом про звільнення Миколаївки і про брехню Семена Семенчека про це так розлютили його, що я опинився в КПЗ!

... Але все попорядку: Семен прочитав мій пост і почався рух довкола мене. Спочатку приїхав його прибліжонний і покликав в машину на розмову. Почав грузити і залякувати, та я різко перервав його. І тут він несподівано і підло наніс мені удар ребром долоні в шию. Правда, не попав влучно, а тому отримав від мене такий удар в ніс, що і ніс зламався і він загубився! я вийшов машини і почав закликати його до бою як мужчинам личить! Та це чмо почало кричати, що то я його без причини вдарив. Він зняв побої і тепер мені крім усього інкрімінують хуліганку.

... Після цього інший боєць навів на мене автомат і почав вимагати, щоб я здав зброю. Я відмовився,а моє відділення мене оточило собою і вивело в безпечне місце. Та підійшов один з командирів і попросив мене поїхати до комбата з гарантією безпеки. Я віддав зброю і поїхав.

... Розмова була така. В оточенні своєї охорони з націленою на мене зброєю цей Семен почав наїзджати на мене, а потім перейшов на вульгарну лайку. Він чомусь побачив в мені підераса, і що і вуса у мене підерастичні, і руки, і ноги і все інше. Я перервав його і дуже шкидко переконав його, що словесну баталію він в мене не виграє. І намагався перевести розмову на розбір суті мого посту - вбивста гражданського. Вказав на ротного і сказав, що ось убивця. який віддавав злочині накази. семен же у відповідь продовжив мене матюкати, називати путінським шпіоном і звинувачувати, що то я убив того гражданського. Я знову поставив його на місце, після чого він вже повернувся до ротного і вже йому почав розказувати який я поганий і що зі мною треба зробити. Я тричі попередив його, щоб він не говорив при мені про мене в третій особі і не матюкав мене. Він не послухався, за що отримав від мене удар в підборіддя аж зубами клацнув і зупинився його словесний понос!

... Правда, тут на мене накинулись всі його орли. Чоловік пять. Думав розірвуть. Заламали руки, повалили на землю, лицев в болото. придавили так. що я ледве дихав. І тут чую підлабузницьки-ревний голос одного з них: Застрілити його?! Все це відбувалось в темному місці пізно вечором на узбіччі.Так що ніхто би нічого і не помітив. Пішли пронизливі миті, під час яких я очікував вистрілу в потилицю. Та тут Семен сказав "не надо. оттащите его еще дальше!" А тоді підійшов і вдарив мене ногою по обличчі з такими словами: Это я тебе показываю моё отношение к тебе! Помочиться на тебя?! А тоді присів і продовжив: Твоё рождение случайность, ты никому не нужен, а твоя жизнь ничего не стоит!" І продовжував матюкати.

... Я нічого не міг робити, бо ледве дихав. тільки молився в собі.

... Після цього мене звязали. забрали усе, і відвезли в Ізюмський райвідділ в КПЗ, Там протримали дві доби. Якби не моє відділення, то й не годували б.

... Сьогодні ж в ранці мене в наручникакх по наказу Семена забарали і разом з ротою привезли в Артемівськ з наказом тримати одного в кумнаті під замком.

... Правда, в моїй сумці з речами, яку мені принесли, був нетубук з модемом, про який вони не знали. І от я можу вам це писати, поки не не прочитають вони мій пост, бо за сторінкою слідкують.

... Зараз це пощу і продовжу згодом.

... Поки продовжую: Батальйон не винен! Тут 99 процентів чудових хлопців і командирів. Їм самим дуже прикро за мене. Просто вони попались в сіті цього інтернет піарщика-афериста!

... Крім хуліганки мене намагаються звинуватити в шпіонстві на користь путіна! Що нібито я зливав інфу.
Свідчу всім, що я духом не зламався. бадьорий, самогубчих намірів не маю, тікати під вистріли не планую і взагалі не планую ніяких нещасливих випадків з собою. Якщо щось таке станеться, то ви знаєте хто важає, що моє життя нічого не варте!

... Ну а тобі, Семенчику. ось що скажу! Бо знаю, що прочитаєш! Ти думав помочитися на Дуба?! :))))))))))))) Падло, для тебе це те саме, що пісяти проти урагану! І пісюн тобі відірве і втопить в твоїх же нечистотах!!! :))))))))))))))))
Tags: окраинство
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments